Між Україною і Грузією почне ходити автомобільно-вантажний паром    

З 15 жовтня по маршруту Ільїчевськ (Україна) – Констанца (Румунія) – Батумі (Грузія) почне курсувати автомобільно-вантажний паром, повідомила прес-служба української судноплавної компанії "Укрферрі". Вартість перевезення автотранспорту складе від 320 євро за легковий автомобіль і до 1650 євро за багатотонні вантажівки.

На лінії працюватиме паром міжнародного класу "Грейсфальд", який вміщає 85 вантажних фур розміром до 17 метрів і 150 пасажирів. Також судно готове до перевезення автобусів довжиною до 22 метрів. "Перевезення транспортних засобів здійснюються на умовах передоплати. У вартість проїзду водія включено живлення і спальне місце в каюті", - повідомляє компанія "Укрферрі" на своєму офіційному сайті.

Ціна перевезення легкових машин і мікроавтобусів вагається від 320 до 390 євро, за вантажний автотранспорт залежно від його розміру доведеться заплатити від 555 до 1650 євро. Паром вирушатиме з Ільїчевська в 21.00 за місцевим часом, прибуття в порт Батумі заплановане через три доби в 07.00.

АвтоТрансІнфо