В одній із областей України заради експерименту відмінять ДАІ 

Хмельницька область стане першою, в якій  Державтоінспекція працюватиме за новими порядками. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України. Колегія МВС затвердила Концепцію першочергових заходів щодо реформи МВС, а також законопроект по реформуванню ДАІ.

Згідно з документом, Державтоінспекцію позбавлять функцій надання адміністративних послуг. Буде впроваджена автоматична фіксація порушень правил дорожнього руху, а патрульна служба міліції отримає функції ДАІ в населених пунктах. Першою за такими порядками заживе Хмельницька область. В рамках експерименту пройде об'єднання ДАІ та патрульної служби в єдиний підрозділ.

Нагадаємо, ліквідація міських даішників передбачена крупною реформою МВС, яку готує влада. Згідно з реформою, спостереження за безпекою дорожнього руху стане однією з функцій національної поліції. Звичних даішників в населених пунктах більше не буде. Замість них повинні з'явитися «універсальні» поліцейські, які матимуть функції звичайних патрульних, а заразом стежити за безпекою на дорогах. Крім того, ДАІ більше не стане видавати водійські посвідчення і займатися реєстрацією транспортних засобів. Ці функції перекладуть на місцеві органи влади.